Kontakt

mobil: 0905 207 209
e-mail: okreal-ZVNC-nextra.sk

Vyhľadávanie

V ponuke je 47 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Novinka 2
Prvá novinka Novinka1

Ponúkame na predaj prevádzkový areál pri Bratislave, v lokalite Svätý Jur

Cena:
1 500 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Svätý Jur
Ulica: Kúpeľné
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: projekt
Podlahová plocha: 16131 m2
ID inzerátu: OK6003
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame vážnemu záujemcovi hodnotný bonusový projekt výstavby bytového komplexu v ohradenom kondomíniu s vlastnou občianskou vybavenosťou a znovuoživenia kúpeľov vo Svätom Jure so špecifickou sírnatou liečebnou vodou. Spojenie bývania a starostlivosti o zdravie boli výnosovou investíciou už od najstaršej známej histórie ľudskej civilizácie.

Bonusom sú teplé minerálne vŕtané pramene , 1 zapečatený , 1 zasypaný , ktoré sa dajú využiť na rekreačne účely – bazény alebo alternatívne vykurovanie . Všetky siete sú na pozemku nakoľko objekty boli funkčne do 80 tých rokov ako liečebne. Kanalizáciu je možné pripojiť do zrekonštruovanej čističky odpadových vôd ktorá sa nachádza v susedstve našich kúpeľov. Územie je napojené na mestský vodovod a všetky ostatné inžinierske siete (plyn a elektrika) sú zakreslené v právoplatnom územnom rozhodnutí.

Predmet prevodu je 16.131 m2 oploteného areálu s objektami býv.kupelov v uvedenej cene vrátane uprav pozemku - vyrub stromov a porastu . Projekt je možné financovať bez potreby zdôrazňovania vybudovania kúpeľného areálu , je potrebne zrealizovať hlavne bytovú výstavbu a následne kompletný satelit , ktorý postupne návratnosťou budovaných byt.jednotiek bude zabezpečovať návratnosť KC a postupnej výstavby .

Svätý Jur je svojou polohou a cenami pozemkov- výborné dostupnosť do BA atraktívnejší ako Limbach alebo Pezinok bez dopravných obmedzení typu Senec , Rovinka , Podunajské Biskupice a iné .
V prípade záujmu poskytneme UPI na vyžiadanie.

CENA: 1 500 000,- EUR s možnosťou dohody.
KONTAKT: Mgr. Andrea Foldesová
Tel.: 0905 207 209
E-mail: okreal-ZVNC-nextra.sk
Web: www.okreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Andrea Foldesova
Telefón:0905207209
E-mail:okreal-ZVNC-nextra.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.